Antalya Lomi Lomi Hawai Masajı

By | Ocak 22, 2018

Antalya masaj salonu insanın sağlık sorunlarına karşı direncini artırmak belki de en etkili tedavi yöntemidir. Dokunma tedavisi, halihazırda gelişmiş olan hastalıkları iyileştirmeye yöneldiği gibi koruyucu etkisi ile de son derece meşhurdur. Şöyle ki, vücuttaki iç organları temizleyen ve belli başlı atıkları vücuttan arındıran sistemin adı lenf sistemidir. Bu sistem vücudun çeşitli yerlinde bulunan bezler ile faaliyet gösterir.

Antalya masaj salonları uygulamasında bu bezlere uygulanan tekniğine uygun basınç da bu sistemi etkili bir şekilde uyaracak, böylece sistemin çok daha aktif olması sağlanacaktır. Aynı zamanda lenflerden kaynaklanan bir iltihap durumu olması halinde yine dokunma tedavisi ile bu rahatsızlık tedavi edilecektir.

Antalya masaj Derinin hemen altında gelişen ve lenf sisteminin yol açtığı bu hastalığın adı lenfanjittir ve lenfanjitin en etkin tedavi yöntemlerinden bir tanesi olarak yine dokunuşlar gösterilmektedir.

Antalya lara masaj salonu Bu dokunuşların seans esnasında en çok etkilediği diğer iki sistem ise dolaşım sistemi ve sinir sistemidir. Halihazırda basınç sinirlere uygulandığı için bu sistemin tedavideki öneminden bahsetmeye dahi lüzum yoktur. Dolaşım sisteminde ise kalp krizi riskin en düşük seviyede tutmaktan damar tıkanıklıklarını çözmeye dek sayısız faydası mevcuttur.

Bir Cevap Yazın